Sortiment
  • Úvod
  • Zajímavosti
  • Terasový olej OSMO přináší výsledky, aniž by zatížil přírodu

Terasový olej OSMO přináší výsledky, aniž by zatížil přírodu

Přemýšlíte, čím ošetřit vaši novou terasu, aby dlouhá léta vypadala jako nová? Kvalitní dřevo si zaslouží náležitou péči. Tu vám nabízíme s terasovými oleji OSMO určenými pro ušlechtilé jehličnaté dřevo. S terasovým olejem OSMO držíte v jedné ruce kvalitní výrobek šetrný k přírodě. Jeho složení je na bázi přírodních rostlinných olejů. Náš produkt můžete užít také na dřevěnou pergolu, kterou už máte několik let a je jasné, že potřebuje renovaci. Po aplikaci oleje bude stále probíhat přírodní mikrocirkulace a všechny přednosti materiálu budou zachovány. Již žádné další vyschlé a zkroucené dřevo.

Natřete nejvíce dvakrát, s dokonalým výsledkem

Vydatnost terasového oleje vám dovolí natřít až 24 m2 dřevěné plochy na 1L oleje. Tím docílíte snížení nákladů na ošetření materiálu. Pokud se chystáte natírat nové dřevo doporučujeme provést 2 nátěry, abyste si zajistili dlouhotrvající ochranu. Nespornou výhodou je rychlost schnutí nátěru. První aplikace je nejpozději po 12 hodinách suchá. Druhý nátěr tak můžete provést ve stejný den a následující den ráno se již jen těšit na dokonalý výsledek. Pokud chcete renovovat starší nábytek, vystačíte si s jednou vrstvou. Nemusíte přitom namáhavě brousit původní nátěr, postačí odstranit odlupující starou barvu.

Terasové oleje OSMO

Široká nabídka terasových olejů

V naší nabídce naleznete dvanáct různých odstínů. Zdá se vám to i tak málo? Kupte si jich více a jednoduše je můžete zkombinovat. Stačí si pak výsledek odzkoušet na malém místě a vyhodnotit, zda se vám nový odstín podařilo vyrobit. Pokud byste chtěli barevný dojem zjemnit, vyberte si bezbarvý olej z naší nabídky. Specialitou našeho řešení je aplikace protiskluzového nátěru. S námi se vyhnete strachu z uklouznutí na mokrých parketách.

Univerzální použití

Terasový olej snoubí všechny tyto vlastnosti při ochraně jakéhokoli dřevěného materiálu. Spolu s ním můžete ošetřit nejen terasu, ale také jiný zahradní nábytek nebo přístřešek. Necháte tak kolem sebe vyniknou přírodní dřevěný materiál, který nemění svou krásu ani napříč lety a změnami počasí. Otevřete plechovku terasového oleje OSMO a začněte měnit okolí svého domu k lepšímu. Půjde vám to skoro samo. Všechny prostředky k tomu najdete u nás.