Sortiment

Barvy na dřevo Osmo nabarví i ochrání

Potřebujete ošetřit staré palubky, nábytek, fasádu nebo jiné dřevěné povrchy? Nebo máte nové dřevo a potřebujete ho náležitě ošetřit, aby časem nezešedlo? Barvy na dřevo Osmo dřevo nabarví a zároveň zajistí, že bude náležitě chráněno. 

Více, než jen barva

Barvy Osmo na dřevo Vám mohou nabídnout více, než jiné barvy. Díky svému pronikání do hloubky slouží jako ochrana dřeva před vlhkostí, plísním či řasám. Zároveň ovšem nechají póry dřeva otevřené a umožní mu tak dýchat, narozdíl od jiných nátěrů, které celé dřevo překryjí neprodyšnou vrstvou, kvůli které se dřevo zapaří. Specifické barvy na dřevo Osmo navíc chrání dřevo před UV zářením, které jinak může dřevo znehodnotit a poškodit. 

 

Pokud máte specifické požadavky, je třeba si důkladně přečíst vlastnosti barvy, abyste zjistili, která barva Vám to umožní. Také nás můžete kontaktovat. Rádi Vám pomůžeme vybrat ty nejlepší barvy pro Vás a Vaše dřevo. Každý zákazník je pro nás individuální osobou a ne jen číslem ve statistice. Proto Vám rádi pomůžeme, poradíme a při větší objednávce nabídneme i individuální ceny.

Přirozené i výrazné barvy na dřevo

Jedna z výhod barev Osmo na dřevo je jejich rozmanitost. V nabídce najdete barvy, vosky, oleje i lazury, z nichž každý výrobek má své osobité použití. Některé jsou vhodné do interiéru, jiné do exteriéru. Některé stačí natřít samostatně, jiné zase je potřeba ošetřit finálním nátěrem.

Kromě velkému množství typů barev na dřevo Osmo je také na výběr nepřeberné množství odstínů. Můžete si tak vybrat takový, jaký chcete a kreativitě se meze nekladou. Ať už chcete přirozeně vypadající barvu nebo křiklavou barvu, výběr je jen na Vás.

Zdravotně nezávadné barvy na dřevo

Další z výhod Osmo barev na dřevo je jejich šetrnost a zdravotní nezávadnost. Po zaschnutí je výsledný nátěr zdravotně nezávadný a odolný proti potu a slinám podle DIN 53160. Podle Evropské směrnice EN 71.3 je vhodný na dětské hračky. Nemusíte se tak ničeho obávat i pokud máte malé děti nebo domácí zvířata.
Barvy na dřevo jsou snadné na použití a není třeba najímat žádné lakýrníky. Snadno se roztírají a díky své pronikavosti dlouho vydrží. Nemusíte se tak bát, že se Vám barva brzo odprýskne.